Rozvrh práce a načasování

Vždy se řídím rozvrhem práce. Počítám, jak dlouho mi zabere dostat se na vybrané místo, sabotovat každý kus vybavení, odejít z místa a dostat se zpátky domů. I když to může znít až příliš přísně, je to velmi efektivní způsob jak se vycvičit, jak dělat, co jsem přišel dělat a jak rychle vypadnout. Když totiž vezmeme v úvahu policejní hlídky, výměnu hlídačů nebo zajištění vlastního alibi, načasování se stává o to důležitější.

Svůj rozvrh si utvoř několik dnů předem a vryj si jej do paměti. Jakmile pak přijdeš na místo, nebudeš muset ztrácet čas přemýšlením, co máš vlastně dělat. Zkrátka se sebereš a uděláš to, protože ses tak rozhodl předem.


Pokud nepracuješ sám a máš odvoz, je rozvrh práce důležitý mimo jiné kvůli člověku, který tě bude vyzvedávat. Pokud pracuju s někým dalším, vždy určím přesný čas, kdy potřebuju vyzvednout, a vše podřídím tomu, abych to stihl. Když se v průběhu ukáže, že mi cesta na místo zabrala o 10 minut déle, oželím raději jeden bagr, než abych přišel pozdě. Svůj odvoz nikdy nenechávej čekat nebo nekonečně kroužit okolo, přitahuje to pozornost. Pokud je to možné, vždy si smluvte takové místo, kde můžeš na odvoz čekat, aniž by tě někdo viděl. I to, že někde postáváš, je totiž podezřelé.